12ul. Warszawska 95, Lubiczów
05-082 Stare Babice
tel: 501-134-932
tel: 602-799-874
email: twoj.serwis@wp.pl

O nas

Fotolia 14804212 XSCentrum obsługi samochodów TWÓJ-SERWIS "AUTO-CENTER" S.C. należący do międzynarodowej sieci EUROWARSZTAT działa na rynku od 2009 r., ale doświadczenie właściciela w sprzedaży części zamiennych i prowadzeniu serwisu sięga roku 1997. Stara siedziba naszej firmy to Warszawa Bemowo ul. Wrocławska 4

TWÓJ SERWIS Lubiczów, Warszawska 95 zapraszamy od listopada 2013r. działamy w nowym przestronniejszym obiekcie w Lubiczowie przy ul. Warszawskiej 95 (przedłużenie ul. Górczewskiej w kierunku Starych Babic).

Jesteśmy serwisem wielomarkowym, posiadamy cztery stanowiska naprawcze, a w tym stanowisko do naprawy samochodów dostawczych oraz ustawiania zbieżności.

Wyposażenie warsztatu oraz doświadczenie personelu pozwala na zaoferowanie szerokiego wachlarza usług, m.in. pełen zakres mechaniki, elektryki i elektroniki, serwis i naprawę klimatyzacji, montaż haków holowniczych i czujników parkowania, dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów, wymianę i przechowanie opon.

Uczestnictwo w sieci EUROWARSZTAT pozwala na ciągłe podnosznie kwalifikacji pracowników przez szeroki zakres szkoleń oraz zapewnia wysoki standard obsługi klienta.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy, dla których przygotowaliśmy pakiet obsługi flot.

Nasze motto to:

SATYSFAKCJA KLIENTA POPRZEZ BUDOWĘ ZAUFANIA

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z ofertami promocyjnymi? Zapisz się na newsletter!