Witaj na stronie naszego warsztatu!

Twój Serwis

 AUTO-CENTER

Warszawska 95 Lubiczów, 05-082 Stare Babice

501 134 932

602 799 874

Skontaktuj się z nami

Możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów: dzwoniąc, wysyłając wiadomość na nasz adres email; możesz też po prostu skorzystać z poniższego formularza.

Nasze dane kontaktowe

Jesli masz jakiekolwiek pytania, chcesz się dowiedzieć więcej o świadczonych przez nas usługach albo umówić się na naprawę samochodu, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zakres naszych usług obejmuje szeroką gamę napraw dla niemal wszystkich typów samochodów.

Twój Serwis AUTO-CENTER

Należymy do znanej sieci EUROWARSZTAT, gwarantującej doskonałą jakość usług.

NASZ ADRES

Warszawska 95, Lubiczów, 05-082 Stare Babice 

TELEFON

 501 134 932

602 799 874

ADRES EMAIL

twoj.serwis@wp.pl

Wypełnij poniższy formularz i zaakceptuj przetwarzanie danych osobowych, by wysłać wiadomość. 

.

CO MÓWIĄ O NAS

NASI KLIENCI

Od 20 lat pracujemy na naszą doskonałą opinię. Zobacz, co mówią o nas nasi dotychczasowi Klienci (opinie pochodzą z naszej internetowej Wizytówki Google).

Szybko, profesjonalnie i tanio. Już od lat to jest mój warsztat samochodowy dla Forda Mondeo, który jest ciągle sprawny a właściciel zadowolony. Pozdrawiam

Tad Kom

Personel bardzo kompetentny usunęli wszystkie usterki jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam.

Janusz Ksieniewicz

Fachowa pomoc. Drobne usterki od ręki nawet w soboty. Umiarkowane ceny i nawet przy większych naprawach.

Michał Śliwiński

W okolicy jest pełno warsztatów samochodowych. Znam osobiście właścicieli. Trafiłem tutaj przypadkowo. Naprawa trochę trwała. Warto poczekać. Fachowców trzeba cenić. Jestem bardzo zadowolony. Nie chodzi o kasę. Chociaż coś utargowałem. Chodzi o robotę i profesjonalizm. Polecam. Moja ocena przewyższa skalę. Daję 7.

W K

Rzetelny i fachowy serwis. Każda naprawa jakiej dokonywałam była wyceniona przed przystąpieniem do prac. Ceny przystępne. Rzeczowe i uczciwe podejście do klienta. Bez niemiłych niespodzianek.

Marta Antoniak

Korzystam z usług tego serwisu regularnie od kilku lat, zarówno jeśli chodzi o przeglądy okresowe jak i naprawy wszelakich usterek. Polecam „Twój serwis” wszystkim ze względu na wiedzę i doświadczenie mechaników, jak również za podejście do klientów, właściciela warsztatu. Krótko mówiąc profesjonalnie, uczciwie a w dodatku miło.

Patryk Janiak

MASZ PYTANIA?

SEKCJA SZYBKICH ODPOWIEDZI

Rzuć okiem na naszą sekcję FAQ – czyli Najczęściej Zadawane Pytania. Jeśli wciąż będziesz mieć pytania, odezwij się do nas – chętnie na nie odpowiemy.

Jak mogę się umówić na wizytę?

Najprościej będzie, jeśli do nas zadzwonisz. Na zadawane poprzez mail pytania także odpowiadamy, ale trwa to nieco dłużej. Najszybszą i najskuteczniejszą formą kontaktu z warsztatem jest telefon.

Czy najpierw wyceniacie naprawę?

Zdecydowanie tak! Kiedy Klient przyprowadza do nas auto z usterką, najpierw ją diagnozujemy, potem kontaktujemy się z Klientem i meldujemy, jakie elementy wymagają naprawy bądź wymiany. Szacujemy mniej więcej koszt takiej naprawy i dopiero po otrzymaniu zgody Klienta przystępujemy do wykonania naprawy.

Czy można przyjechać bez umawiania się?

Jak najbardziej. Może się jednak okazać, że wszystkie stanowiska są zajęte i wszyscy nasi mechanicy są już przypisani do zadań. To może oznaczać albo koniecznośc oczekiwania (czasem dłuższego), albo konieczność zostawienia samochodu, albo konieczność ponownego przyjazdu. Dlatego, choć my zawsze chętnie witamy każdego, bardziej sensowne jest umówienie się na naprawę najpierw telefonicznie.

Czy dysponujecie miejscem, w którym można poczekać na naprawienie auta?

Tak, dysponujemy rodzajem poczekalni, wyposażonej w wygodne krzesła. Mamy też porządny ekspres do kawy, cukier i  śmietankę. Mamy też dla Klientów szybkie WiFi, więc można korzustać z Internetu. 

Czy pracujecie wieczorami albo w weekendy?

Pracujemy codziennie w godzinach 8.00 – 18.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00. W niedziele robimy sobie wolne 🙂

Czy mogę odwołać wizytę?

Tak, oczywiście. Wizytę można odwołać w każdej chwili, bez jakichkolwiek kosztów. Nawet jesteśmy wdzięczni za odwołanie wizyty, jeśli alternatywą miałoby być po prostu nie pojawienie się.

Jaki jest zakres waszych usług?

Bardzo szeroki! Właściwie możemy powiedzieć, że robimy niemal wszystko, czego może potrzebować Twoje auto. A jeśli sami czegoś nie robimy, współpracujemy ze specjalistami, którzy się tym zajmują – przykładowo, sami nie regenerujemy turbin, ale mamy współpracujących z nami turbiniarzy, którzy zrobią to fachowo i w dobrej cenie (negocjujemy zniżki dla naszych Klientów). Jest jednak coś, czym się w zasadzie nie zajmujemy – i są to naprawy blacharskie.

Wasz warsztat jest daleko, jak się tam dostanę?

Dla Klientów, którzy mieszkają daleko realizujemy usługę Door-to-door. To znaczy, że odbierzemy wymagający naprawy samochód i odstawimy go po naprawie. A jeśli samochód wymaga holowania, mamy zaprzyjaźnioną firmę holującą, która dla naszych Klientów ma specjalne ceny.