Witaj na stronie naszego warsztatu!

Twój Serwis

 AUTO-CENTER

Warszawska 95 Lubiczów, 05-082 Stare Babice

501 134 932

602 799 874

PROMOCJE

MAMY I PROMOCJE – BO KTO ICH NIE LUBI?

PROMOCJA

KLIMATYZACJA

Twój Serwis AUTO-CENTER Lubiczów, Warszawska 95 zaprasza na przegląd i serwis klimatyzacji. Zobacz, jakie mamy dla Ciebie propozycje:

45 zł – kontrola ciśnień w układzie, sprawdzenie wycieków lampą UV, sprawdzenie stanu paska wielorowkowego oraz rolek.

120 zł – pełen pakiet serwisowy, a w nim sprawdzenie szczelności układu, wymiana i uzupełnienie czynnika, wymiana oleju z kontrastem, kontrola działania plus ozonowanie gratis (uzupełnienie czynnika: dodatkowe 25 zł za 100g).

od 20 zł – wymiana filtra kabiny (plus koszt filtra).

30 zł – preparat do odgrzybiania (tzw. granat).

BEZPŁATNA

KONTROLA

Podczas wymiany oleju (czyli tzw. przeglądu olejowego) zapraszamy Cię na bezpłatne oględziny auta. Kontroli wizualnej poddamy w Twoim aucie stan zawieszenia, kondycję widocznych części układu hamulcowego oraz układu wydechowego. Przy silnym świetle obejrzymy też od spodu silnik, sprawdzając, czy nie widać żadnych wycieków.

Bezpłatne oględziny auta zaproponujemy Ci także jako dodatkowy element podczas innych usług, np. wymiany opon czy kół. Wystarczy, że o to poprosisz.

RABAT

ZA POLECENIE

Poleć nasz serwis znajomemu, sąsiadowi czy koledze – a dostaniecie rabat

Zarówno Ty, jak i polecana osoba dostaniecie upust 10 proc. na koszt części i robocizny przy wybranej przez Ciebie usłudze w naszym serwisie.

Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to polecana osoba musi podać podczas wizyty numer rejestracyjny Twojego auta. To wszystko!

OZONOWANIE

WNĘTRZA AUTA

W czasach epidemii koronawirusa regularna dezynfekcja samochodu jest oznaką roztropności i odpowiedzialności. Dlatego mamy dla Ciebie nową usługę: sterylizujemy wnętrze auta za pomocą ozonowania.

 – Ozonowanie zapewnia sterylność i jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych: zabija wirusy, bakterie i grzyby.

– Ozonowanie zabija wirusy, bakterie i grzyby 50 razy skuteczniej i 3000 razy szybciej, niż robi to chlor!

– Komitet Naukowy Terapii Ozonowej rekomenduje wykorzystanie ozonu do walki z koronawirusem. Powód: po 30 sekundach kontaktu z ozonem inaktywacji ulega aż 99% wirusów!

– Ozonujemy solidnie! Wypełniamy wnętrze samochodu ozonem w wysokim stężeniu. Stężenie ozonu jest ważne, bo właśnie od tego parametru zależy szybkość i skuteczność działania antywirusowego.

– Ozon działa na wnętrze samochodu przez 20-30 minut. Cząsteczki ozonu docierają wszędzie – nawet do najmniejszych zakamarków, do których nie można dotrzeć za pomocą innych metod czyszczenia czy dezynfekcji.

– Ozonowanie kosztuje 40 zł. Jeśli zamawiasz ozonowanie jako dodatek do innych usług, dostaniesz korzystną zniżkę.

DEZYNFEKCJA

SAMOCHODU

Jako dodatek do ozonowania lub jako osobną usługę możesz zamówić dezynfekcję samochodu, wykonywaną za pomocą środka odkażającego.

– Środkami dezynfekującymi odkażamy elementy, których najczęściej dotykasz: kierownicę, drążek zmiany biegów, manetkę kierunkowskazów, przyciski na desce rozdzielczej, klamki.

– Tradycyjna dezynfekcja samochodu jest GRATIS. Możesz o nią poprosić w ramach dodatku do innych usług, ale możesz też podjechać tylko po to, by zdezynfekować najczęściej dotykane elementy w samochodzie.

 

NASZE PROMOCJE W PIGUŁCE

KLIMA

DOBRA CENA SERWISU

Robiąc u nas okresowe przeglądy klimatyzacji, dostaniesz dobre ceny.

10%

RABAT ZA POLECENIE

Poleć nasze usługi znajomemu, a oboje dostaniecie upust naw trakcie najbliższej naprawy!

DODATEK

DO PRZEGLĄDU

Do przeprowadzanych przez nasz serwis napraw czy przeglądów dorzucamy bezpłatną kontrolę samochodu.

OZONOWANIE

WNĘTRZA AUTA

Gruntowne i skuteczne ozonowanie kosztuje 40 zł! Ozon najskuteczniej zabija wirusy, bakterie i grzyby.

DEZYNFEKCJA

SAMOCHODU

Jako dodatek do innych usług odkazimy najczęściej dotykane elementy i nie zapłacisz za to ani grosza!

PROMOCJE

SEZONOWE

Czasem proponujemy naszym Klientom promocje dodatkowe, nie ujęte w stałym planie promocyjnym. Co jakiś czas (albo bo wpadniemy na świetny pomysł) ogłaszamy promocje dodatkowe, okazyjne albo sezonowe, np. organizujemy akcję uzupełniania płynu do spryskiwaczy w okresie pluch – kiedy brak płynu może być dużym problemem dla widoczności i bezpieczeństwa. Dlatego polub nas na Facebooku, a będziesz z sezonowymi promocjami zawsze na bieżąco.

Twój Serwis AUTO-CENTER na Facebooku smile