Witaj na stronie naszego warsztatu!

Twój Serwis

 AUTO-CENTER

Warszawska 95 Lubiczów, 05-082 Stare Babice

501 134 932

602 799 874

KIM JESTEŚMY?

Gdyby trzeba było opisać nas w kilku słowach, wypadłoby to tak: doświadczeni mechanicy od wielu lat w branży. Gdybyśmy mogli dorzucić do tego jeszcze jedno zdanie, wybralibyśmy chyba: nie boimy się ubrudzić sobie ręce, byle tylko Twoje auto znów ruszyło w drogę.

CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW

TWÓJ SERWIS

AUTO-CENTER

NALEŻY DO SIECI EUROWARSZTAT

Działamy na rynku od 2009 r., ale doświadczenie właściciela w prowadzeniu serwisu i sprzedaży części zamiennych sięga roku 1997. Stara siedziba naszej firmy mieściła się w Warszawie, na Bemowie, przy ul. Wrocławskiej.

Od listopada 2013r warsztat Twój Serwis AUTO-CENTER działa w nowym obiekcie w Lubiczowie przy ul. Warszawskiej 95.

Nowy lokal jest przestronniejszy i posiada więcej stanowisk naprawczych (aż cztery, w tym jedno do naprawy samochodów dostawczych).

Dojazd do nas jest prosty, ponieważ ul. Warszawska stanowi naturalne przedłużenie ul. Górczewskiej w kierunku Starych Babic.

NASZA MISJA

Naszą misją jest dedykować nasze pełne zaangażowanie naprawianym samochodom. Pragniemy pomóc naszym Klientom jeździć samochodami bezpieczniejszymi i w lepszym stanie. Staramy się odgadywać potrzeby odwiedzających nas kierowców, ale też stawiamy na dobrą komunikację z Klientami.

NASZE MOTTO

Tak, mamy motto! I brzmi ono: „SATYSFAKCJA KLIENTA POPRZEZ BUDOWĘ ZAUFANIA”. I naprawdę angażujemy się w to, by tego motta dotrzymać. 

ROBIMY SWOJE... DOBRZE!

Jest nam bardzo miło, że Klienci doceniają jakość naszej pracy i nasze zaangażowanie. Świadczą o tym nie tylko dobre opinie, jakie nam wystawiają w Internecie, ale też fakt, że większość Klientów przeniosła się z nami do Starych Babic – choć czasem muszą do nas kawałek dojechać…

naprawa pojazdów warsztat samochodowy Warszawa Bemowo Eurowarsztat Twój Serwis AUTO CENTER

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE WARSZTATU I DUŻE DOŚWIADCZENIE PERSONELU

POZWALAJĄ NAM NA ŚWIADCZENIE SZEROKIEGO WACHLARZA USŁUG, M.IN.:

  • pełen zakres mechaniki,
  • elektryka i elektronika,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • montaż haków holowniczych i czujników parkowania,
  • wymiana oleju w skrzyniach biegów,
  • wymiana i przechowanie opon.

KLIENCI NAS CENIĄ!

Miłym zaskoczeniem był fakt, że dostałem pełną informację o możliwościach naprawy i wariantach cenowych części / naprawy zanim do niej przystąpiono.
Polecam, fachowcy z pasją.”

Jacek

Bardzo kompetentne i przyzwoite cenowo usługi. Nie są nastawieni na wymianę połowy samochodu. Dobra diagnostyka. Ogólnie polecam.”

tjk

Dziękuję za sprawną pomoc w przeglądzie klimatyzacji. Biały espace IV. Polecam serwis życzliwość i fachowość. Pozdrawiam.”

Piotr Wojtkowski

To jest Mój Serwis. Polecam czas. Otwartość. No i znajomość tematu. Przy tym zawsze jesteśmy w stanie znaleźć wspólny cel naprawy – rozsądne ceny za naprawy.”

Maciej Klukowski

ZAPRASZAMY

KLIENTÓW FIRMOWYCH!

Dla firm przygotowaliśmy specjalny pakiet obsługi flot, ze specjalnym cennikiem, ustalanym indywidualnie dla każdego firmowego Klienta. Dzięki stanowisku do napraw samochodów dostawczych możemy z powodzeniem obsługiwać także floty firm, świadczących usługi transportowe i spedycyjne.

NALEŻYMY DO MIĘDZYNARODOWEJ SIECI EUROWARSZTAT

Uczestnictwo w sieci EUROWARSZTAT pozwala na ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników przez regularne i wielotematyczne szkolenia. Dzięki temu zapewniamy wysoki standard wykonywanych usług oraz obsługi klienta.